Gra Burden of Command do pobrania na PC

Burden of Command Download

Burden of Command to gra oparta na wydarzeniach historycznych w której gracz wciela się w dowódcę VII Pułku Piechoty USA. Burden of Command to taktyczna gra RPG stworzona przez Green Tree Games Studio. Aby zagrać jeszcze dziś w Burden of Command download skorzystaj z poniższego linku. Możesz pobrać grę na PC za pośrednictwem naszej strony. Aby dowiedzieć się więcej o BoC przeczytaj artykuł do końca.

Kilka słów o Burden of Command

Osiemnaście bitew. Właśnie tyle musi stoczyć gracz aby ukończyć rozgrywkę z sukcesem. Wcielajac sie w oficera armii amerykańskiej kierujemy swoim oddziałem zarówno w trakcie walk jak i poza polem bitwy. Żołnierze którymi kierujemy w Burden of Command są oznaczeni wieloma cechami które możemy podejrzeć. Z ich pomocą możemy dowiedzieć się które osoby darzą nas większym zaufaniem itp. Sprawdzimy również którzy z naszych podwładnych mają większy respekt i zdolności do walki. Te elementy mają na celu pomóc nam w przygotowaniu odpowiedniej strategi przed walką. Naszym celem jest zakończenie każdej bitwy zwycięsko, mimo wielu trudności i dylematów z jakim będziemy mieć do czynienia.

Burden of Command Download – Pełna wersja gry do pobrania na PC.

Możesz już teraz poznać Burden of Command download i poprowadzić swoją armię do zwycięstwa. Burden of Command pobierz na PC i rozpocznij przygodę jako dowódca. Poprowadź swoich ludzi do zwycięstwa w każdej z osiemnastu bitew. Sprawdź jakim przywódcą jesteś. Czy poradzisz sobie z licznymi trudnościami i dylematami jakie czekają w grze? Pobierz Burden of Command i poznaj odpowiedź na te oraz inne pytania.

Burden of Command - Pobierz Teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Translate »