Bus Simulator 2018 Pobierz

Bus Simulator 2018 Download – Pełna wersja symulatora busów na PC

Już jest! Kolejna odsłona z serii austriackiego studia StillAlive. Bus Simulator 2018 bo o nim mowa zdążył już rozgościć się w wielu domach fanów symulatorów gier. Kliknij Bus Simulator 2018 Download aby pobrać grę na komputer lub przeczytaj artykuł do końca aby dowiedzieć się nieco więcej o tej grze.

Na czym polega rozgrywka w Bus Simulator 2018?

Jak sama nazwa wskazuje Bus Simulator 2018 to gra której celem jest rozwijanie swojej postaci jako kierowcy autobusu. Naszym celem jest wykonywanie różnych misji i zarabianie pieniędzy. To bardzo wciągająca zabawa która pochłonie nas na wiele długich godzin. Jesteś na to gotowy? Jeśli tak to pobierz Bus Simulator 2018. Autobus już na Ciebie czeka!

Bus Simulator 2018 to gra która może z pozoru wydawać się łatwa. Tak jednak nie jest! Gracz poza zwykłą jazdą autobusem miejskim ma szereg dodatkowych czynności do wykonania. Musi bowiem zadbać o to dojechać na czas, sprzedać bilety, wysuwać platformy dla osób niepełnosprawnych, poradzić sobie z różnymi przeszkodami jak np. korki na drodze czy awaria drzwi itp. Wraz z nabieraniem doświadczenia rosną nasze punkty reputacji. To z kolei przkłada się na możliwość odblokowania nowych dzielnic.

Świetny pomysł twórców oraz niesamowicie realistyczną symulację jazdy autobusem uzupełnia ponadprzeciętna grafika. Przemieszczając sie autokarem możesz podziwiać wspaniałe regiony, ulice, budynki i mieszkańców.

Bus Simulator Download – Pełna wersja na PC

Zainteresował Cię symulator busa? Chcesz sprawdzić się w roli zawodowego kierowcy autobusu? Pobierz Bus Simulator 2018 i rozpocznij przygodę na niemieckich drogach.

Bus Simulator 2018 - Pobierz Teraz!

2 thoughts on “Bus Simulator 2018 Pobierz”

  1. Piotr says:

    Extra gra! Polecam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Translate »