Czy będzie nowa odsłona GTA?

Kiedy i czy w ogóle powstanie Grand Theft Auto VI

Postanowiliśmy przybliżyć nieco informacji o planowanej premierze gry GTA 6. Kiedy możemy się jej spodziewać? Przeczytaj poniższy artykuł.

Kiedy to wychodzi?

Rockstar nawet nie ogłosił gry – więc spodziewamy się daty wydania około roku 2020. Niektórzy twierdzą, że może to być nawet później. Analityk Michael Pachter przewiduje, że szósta rata może pojawić się dopiero w 2022 roku. Jeszcze trochę czasu. Dobrą wiadomością jest to, że Red Dead Redemption 2 jest już blisko – i prawdopodobnie utrzyma graczy (i Rockstar) zajętych przez dobry czas – pomimo tego, że opóźni się do 26 października.

OK, więc kiedy możemy się spodziewać gry?

Niektórzy twierdzą, że możemy rzucić okiem już w tym roku, ale prawdopodobnie w połowie przyszłego roku jest bardziej prawdopodobne.Jeśli nie możesz się doczekać, jeden sprytny fan zbudował swój własny trailer GTA 6, który zdecydowanie warto sprawdzić.

Jak duża będzie mapa?

Olbrzymi. Wkraczamy w szczegóły i plotki poniżej, ale zapewniamy, że będzie to największa mapa w serii. Ostatnia gra była odrobinę za mała dla wielkich samolotów i lotniska. Spodziewaj się więc, że Rockstar przemówi do tego – kto wie, może uda ci się polecieć do Vice City?

Plotki mówią, że mogliśmy zobaczyć główną bohaterkę w GTA 6?

Tak, robi to rundę, ale nie ma jeszcze nic konkretnego. Wynika to z faktu, że Rockstar ma tylko męskie postacie w czołowych rolach, a kobiety często tylko zapełniają kluby ze striptizem lub grają porno-aktorki. Z perspektywy czasu jest to dość seksistowskie – więc posiadanie silnej kobiecej przewagi byłoby jak najbardziej pożądane.

A co z GTA Online? Jak długo firma Rockstar będzie nadal wspierać GTA V?

GTA Online wciąż jest absolutnie masywna – więc spodziewaj się ciągłego wsparcia w całym okresie życia Red Dead Redemption 2. Regularne aktualizacje, takie jak Doomsday Heist, oznaczają, że w starym psie pozostało jeszcze wiele życia.

Na jakich platformach będzie działać?

GTA 6 będzie na konsolach Xbox One i PlayStation 4 – jak również na nadchodzącej PlayStation 5 (która jeszcze nie została jeszcze ogłoszona). Nie będzie wersji Nintendo Switch, niestety – jesteśmy prawie pewni. Dzieje się tak pomimo plotek, że GTA V może dobrze przejść do najnowszej konsoli Nintendo. Gracze na PC będą prawdopodobnie musieli jeszcze trochę poczekać na swoją wersję, ale kiedy to spadnie, będzie to najlepiej wyglądająca wersja (jak nam się wydaje).

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Translate »