Farm Manager 2018 do pobrania na PC

Farm Manager 2018 Download Pełna Wersja.

Popularność symulatorów gier farmy jest tak ogromna że powstają coraz nowsze i coraz lepsze produkcje. Jedną z nich jest na pewno Farm Manager 2018. Jest to symulator farmy, który przypadł do gustu zwolennikom takich gier jak Farming Simulator czy Real Farm. Farm Manager 2018 download PC tylko u nas. Sprawdź jak dobrym jesteś przedsiębiorcą i do jakich rozmiarów poszerzysz swoją farmę. Sprawdź Farm Manager 2018 – pobierz teraz na PC i rozpocznij wspaniałą przygodę.

Na czym polega Farm Manager 2018.

Jak to bywa w tego typu grach, celem gracza jest rozbudowa swojego “imperium”. Gracz dąży do tego aby zwiększyć swój majątek poprzez ciężką pracę i odpowiednie inwestycje. W Farm Manager 2018 nie jest inaczej. Na początku mamy do dyspozycji małe gospodarstwo. Naszym zadaniem jest stopniowa rozbudowa go do farmy z prawdziwego zdarzenia. W Farm Manager 2018 uprawiamy głównie zboża, warzywa oraz owoce. Mamy do dyspozycji liczne maszyny oraz siłę roboczą w postaci pracowników. Musimy pamiętać o bardzo wielu czynnościach bez których uprawy nie przyniosą zamierzonych efektów. Są to m.in. systematyczne nawadnianie, nawożenie i pielęgnacja. Dodatkowym atutem tej gry jest to, że możemy hodować również zwierzęta. Jednym słowem – prawdziwa farma!

Farm Manager 2018 Pobierz teraz.

Jeśli nie miałeś jeszcze okazji zagrać w Farm Manager 2018 download – zrób to! Kliknij w Farm Manager 2018 pobierz i zainstaluj grę na swoim komputerze. Rozwiń swoją farmę do gigantycznych rozmiarów. Dbaj o swoje uprawy i zwierzęta. Inwestuj z głową! Daj się poznać jako profesjonalny farmer!

Farm Manager 2018 - Pobierz Teraz!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Translate »